توضیحات اجمالی

مشاوره گروهی یکی از شکلهای تاثیرگذار، بصرفه و محبوب مشاوره است که در ایران کمتر به آن پرداخته می شود. یکی از علتهای تاثیرگذاری بیشتر مشاوره گروهی، حضور اعضای دیگر با شرایط مشابه است که امکان به اشتراک گذاشتن تجربیات اعضای گروه، بازخورد گرفتن از اعضای گروه و همچنین امکان تمرین تکنیکهای روابط بین فردی در میان اعضا را فراهم می کند.

افرادی که تجربه مشاوره گروهی را داشته اند می دانند که مشاوره گروهی، اگر به صورت درست و با پایبندی به اصول این روش اجرا شود، در اغلب موارد بسیار پربارتر از مشاوره فردی است و به ویژه در زمینه ازدواج و روابط موثر بسیار مفید واقع می شود.

مرکز توانبخشی همراز زندگی در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد. از آن زمان این مرکز با ارائه خدمات مشاوره، توانبخشی و تغذیه فعالیت خود را ادامه می‌دهد. مرکز توانبخشی همراز زندگی زیر نظر سازمان بهزیستی تاسیس شده و فعالیت‌های آن تحت نظر این سازمان می‌باشد

تجربه ای غنی

مشاوره گروهی به شما کمک می کند با هزینه بسیار کمتر، تجربه و دانش بسیار بیشتری به دست آورید و بدون نگرانی از محدودیت زمانی جلسه مشاوره، فرصت کافی برای ارتباط با مشاورتان را داشته باشید. مشاوره گروهی چندین هفته ادامه دارد و در این مدت شما می توانید روی مسائل مختلف فکر کنید و در هر کدام از جلسات، پاسخ دغدغه هایتان را پیدا کنید. مشاوره گروهی معمولا شامل تمرینات گروهی، بحث گروهی، پرسش و پاسخ و بازیهای متناسب با موضوع گروه خواهد بود که همگی تجربه ای غنی و به یاد ماندنی را برای شما می آفریند.